آخرین وضعیت جاده ترافیک چیست؟


آفتاب نیوز :

آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای شمالی کشور حاکی از وجود محور چالوس از جنوب به شمال بین بیلقان به سرودر و تردد از شمال به جنوب در محورهای مایانک و آنورک و محور هراز در شمال است. در جنوب منطقه کلارد و بایجان.

بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه های کشور، تردد خودروها در محور فیروزکوه، بزرگراه تهران – شمال و بزرگراه قزوین – رشت (برگشت) عادی است. در حالی که محورهای چالوس، هیراز و فیروزکوه در ارتفاعات دارای بارش باران و مه است، در محور تهران – شمال بارندگی و در محور قزوین – رشت اختلال جوی وجود ندارد.

بر اساس این گزارش، تردد خودروها در محور قزوین – کرج – تهران در محدوده مهرشهر و حد فاصل پایانه شهید کلونتری تا پل کلک سنگانی است.

آخرین وضعیت جوی حاکی از بارش باران در برخی مناطق گیلان، مازندران، گلستان و سمنان و در برخی مناطق خراسان رضوی، کرمان و سیستان و بلوچستان وزش باد و گرد و خاک است.

همچنین محور غیر شریانی محور جاخان – زرآباد بسته است.

بر اساس این گزارش، محور چالوس در منطقه مازندران از 3 مهر لغایت 3 آبان از ساعت 18 الی 16 روزهای یکشنبه تا سه شنبه هر هفته (به استثنای روزهای شنبه، چهارشنبه، پنجشنبه، جمعه، تعطیلات رسمی و همچنین ایام قبل و بعد (از تعطیلات چند روزه) به دلیل بهره برداری از کارگاه، راه مسدود و تردد از محورهای جایگزین خراز و فیروزکوه انجام می شود.

Reece Bryant

ایجاد کننده. شیطون عاشق تلویزیون حل کننده مشکلات مادام العمر نویسنده. تحلیلگر. نینجا فرهنگ پاپ. عاشق اینترنت معتبر. کاوشگر کل کارآفرین لاعلاج

تماس با ما