پاسخ لیونل مسی به سوالی مبنی بر مقایسه توپ طلای خود با رونالدو روز جدید است.

لیونل مسی، اسطوره طلایی ترین بازیکن تاریخ پس از کسب هشتمین توپ طلای خود در مراسم اهدای توپ طلا در پاریس، از رقابت خود با کریستیانو رونالدو صحبت کرد.

از مسی پرسیده شد: “تو اکنون هشتمین توپ طلای خود را به دست آورده ای و سه توپ طلای بیشتر از کریستیانو داری.” این مسابقه تموم شد؟

فوق ستاره آرژانتینی به این سوال پاسخ جالبی داد و گفت: این یک مسابقه طولانی مدت حماسی بود، از نظر ورزشی او خیلی خوب بود و فکر می کنم هر کدام از ما از رقابت با دیگری سود می بردیم زیرا هر دو بسیار رقابتی هستیم. او همچنین همیشه می‌خواهد برنده شود و هر کسی و هر چیزی را ببرد. من فکر می‌کنم این یک دوره بسیار زیبا برای ما و به طور کلی برای هواداران فوتبال بوده است. کاری که ما در تمام این مدت انجام داده‌ایم واقعا ستودنی است زیرا همانطور که می‌گویند آسان است رسیدن به اوج، اما ماندن در اوج بسیار سخت است. ما 10 تا 15 سال در اوج ماندیم، دقیقاً نمی دانم چند سال، اما واقعا سخت بود. در آن سطح و ادامه خواهد داشت، و من فکر می کنم این یک رویداد بزرگ و یک خاطره زیبا برای هر کسی بود که از فوتبال لذت می برد.”

وقتی تیم از مسی پرسید که آیا این می تواند آخرین توپ طلای او باشد، لئو پاسخ داد: «حقیقت این است که من خیلی وقت پیش به توپ طلا فکر نکردم. اگرچه قبلاً گفته بودم که توپ طلا دیگر برای من در اولویت نیست، اما اکنون برای من بسیار مهم است، اکنون که به هر آنچه در دوران فوتبالم می خواستم رسیده ام و فصل جدیدی در زندگی ام آغاز شده است. . بله، من اینطور فکر می کنم؛ این آخرین توپ طلای من است. من خیلی خوشحالم که همه چیز را بدست آوردم. من یک بازیکن فوتبال با هشت توپ طلا هستم. از این بابت بسیار خوشحالم.»

Shirley Bond

خواننده Wannabe. ماون غذا. طرفدار فرهنگ پاپ علاقه مندان به تلویزیون درونگرا. تنظیم کننده. پیشگام موسیقی. متفکر معتبر.

تماس با ما